USD per HTG - Dòlar dels Estats Units to Gourde haitià convertidor de divises

El nostre Dòlar dels Estats Units a Gourde haitià convertidor està actualitzat amb els tipus de canvi de 16.08.2022. Introduïu qualsevol quantitat que vulgueu convertir a la casella a l'esquerra de Dòlar dels Estats Units. Utilitzeu les "Monedes d'intercanvi" -Button per fer Gourde haitià la moneda predeterminada. Feu clic a Gourde haitià o Dòlar dels Estats Units per convertir entre aquesta moneda i totes les altres monedes.

Dòlar dels Estats Units to Gourde haitià calculadora de tipus de canvi

Tipus de canvi actualitzat: 16.08.2022 08:29
1 USD ($)
=
126,65515 HTG (G)
1 USD = 126,655150 HTG
0,007895 USD = 1 HTG

Quin és el tipus de canvi actual de Dòlar dels Estats Units per Gourde haitià?

Dòlar dels Estats Units curs per Gourde haitià = 126,66

Conversió USD a Gourde haitià

Heu seleccionat la moneda font USD i la moneda objectiu Gourde haitià amb un import de 1 USD. Podeu triar els tipus de canvi de les dues llistes per a més de 160 monedes internacionals. Els tipus de canvi s’actualitzen a intervals regulars i es presenten en forma tabular per a quantitats habituals. També podeu veure els tipus de canvi històrics d’altres visitants.

tipus de canvi

USDEURGBPCADJPYHTG
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185700.762860.007380.00777
GBPinf0.8433810.643380.006220.00656
CADinf1.310861.5542910.009670.01019
JPYinf135.49544160.65718103.3639911.05312
HTGinf128.66120152.5538098.150420.949561

Països que paguen amb Dòlar dels Estats Units (USD)

Països que paguen amb Gourde haitià (HTG)

Converteix Dòlar dels Estats Units a altres monedes del món


USD to HTG calculadora de tipus de canvi

La Dòlar dels Estats Units és la moneda en Timor Oriental, Equador, el Salvador, Illes Marshall, Micronèsia, Palau, Estats Units, Zimbabwe. La Gourde haitià és la moneda en Haití. El símbol per USD és $. El símbol per HTG és G. El tipus de canvi del Dòlar dels Estats Units es va actualitzar per última vegada el August 16, 2022. El tipus de canvi de la Gourde haitià es va actualitzar per última vegada a August 16, 2022. El factor de conversió USD té 5 dígits significatius. El factor de conversió HTG té 5 dígits significatius.

Imprimiu els gràfics i els porteu amb vosaltres a la vostra bossa o billetera mentre viatgeu.

tipus de canvi Dòlar dels Estats Units per Gourde haitià = 126,66.

Comparteix el convertidor de divises?

Va ser útil la nostra calculadora de divises? Aleshores compartiu! Amb aquest enllaç podeu referir els vostres visitants i amics al nostre convertidor de divises.