USD per LYD - Dòlar dels Estats Units to Dinar libi convertidor de divises

El nostre Dòlar dels Estats Units a Dinar libi convertidor està actualitzat amb els tipus de canvi de 30.11.2022. Introduïu qualsevol quantitat que vulgueu convertir a la casella a l'esquerra de Dòlar dels Estats Units. Utilitzeu les "Monedes d'intercanvi" -Button per fer Dinar libi la moneda predeterminada. Feu clic a Dinar libi o Dòlar dels Estats Units per convertir entre aquesta moneda i totes les altres monedes.

Dòlar dels Estats Units to Dinar libi calculadora de tipus de canvi

Tipus de canvi actualitzat: 30.11.2022 09:33
1 USD ($)
=
4,90956 LYD (LD)
1 USD = 4,909559 LYD
0,203684 USD = 1 LYD

Quin és el tipus de canvi actual de Dòlar dels Estats Units per Dinar libi?

Dòlar dels Estats Units curs per Dinar libi = 4,91

Conversió USD a Dinar libi

Heu seleccionat la moneda font USD i la moneda objectiu Dinar libi amb un import de 1 USD. Podeu triar els tipus de canvi de les dues llistes per a més de 160 monedes internacionals. Els tipus de canvi s’actualitzen a intervals regulars i es presenten en forma tabular per a quantitats habituals. També podeu veure els tipus de canvi històrics d’altres visitants.

tipus de canvi

USDEURGBPCADJPYLYD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.157800.711440.006950.19666
GBPinf0.8637110.614480.006010.16986
CADinf1.405601.6274010.009780.27643
JPYinf143.79180166.48156102.29942128.27866
LYDinf5.084825.887183.617550.035361

Països que paguen amb Dòlar dels Estats Units (USD)

Països que paguen amb Dinar libi (LYD)

Converteix Dòlar dels Estats Units a altres monedes del món


USD to LYD calculadora de tipus de canvi

La Dòlar dels Estats Units és la moneda en Timor Oriental, Equador, el Salvador, Illes Marshall, Micronèsia, Palau, Estats Units, Zimbabwe. La Dinar libi és la moneda en Líbia. El símbol per USD és $. El símbol per LYD és LD. El tipus de canvi del Dòlar dels Estats Units es va actualitzar per última vegada el November 30, 2022. El tipus de canvi de la Dinar libi es va actualitzar per última vegada a November 30, 2022. El factor de conversió USD té 5 dígits significatius. El factor de conversió LYD té 5 dígits significatius.

Imprimiu els gràfics i els porteu amb vosaltres a la vostra bossa o billetera mentre viatgeu.

tipus de canvi Dòlar dels Estats Units per Dinar libi = 4,91.

Comparteix el convertidor de divises?

Va ser útil la nostra calculadora de divises? Aleshores compartiu! Amb aquest enllaç podeu referir els vostres visitants i amics al nostre convertidor de divises.