USD per SYP - Dòlar dels Estats Units to Lliura siriana convertidor de divises

El nostre Dòlar dels Estats Units a Lliura siriana convertidor està actualitzat amb els tipus de canvi de 27.09.2022. Introduïu qualsevol quantitat que vulgueu convertir a la casella a l'esquerra de Dòlar dels Estats Units. Utilitzeu les "Monedes d'intercanvi" -Button per fer Lliura siriana la moneda predeterminada. Feu clic a Lliura siriana o Dòlar dels Estats Units per convertir entre aquesta moneda i totes les altres monedes.

Dòlar dels Estats Units to Lliura siriana calculadora de tipus de canvi

Tipus de canvi actualitzat: 27.09.2022 17:13
1 USD ($)
=
2.512,56600 SYP (£)
1 USD = 2.512,566000 SYP
0,000398 USD = 1 SYP

Quin és el tipus de canvi actual de Dòlar dels Estats Units per Lliura siriana?

Dòlar dels Estats Units curs per Lliura siriana = 2.512,57

Conversió USD a Lliura siriana

Heu seleccionat la moneda font USD i la moneda objectiu Lliura siriana amb un import de 1 USD. Podeu triar els tipus de canvi de les dues llistes per a més de 160 monedes internacionals. Els tipus de canvi s’actualitzen a intervals regulars i es presenten en forma tabular per a quantitats habituals. També podeu veure els tipus de canvi històrics d’altres visitants.

tipus de canvi

USDEURGBPCADJPYSYP
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.116210.756940.007180.00041
GBPinf0.8958910.678130.006430.00037
CADinf1.321111.4746410.009490.00055
JPYinf139.23092155.41102105.3893310.05763
SYPinf2,415.964232,696.724711,828.7378217.352211

Països que paguen amb Dòlar dels Estats Units (USD)

Països que paguen amb Lliura siriana (SYP)

Converteix Dòlar dels Estats Units a altres monedes del món


USD to SYP calculadora de tipus de canvi

La Dòlar dels Estats Units és la moneda en Timor Oriental, Equador, el Salvador, Illes Marshall, Micronèsia, Palau, Estats Units, Zimbabwe. La Lliura siriana és la moneda en Síria. El símbol per USD és $. El símbol per SYP és £. El tipus de canvi del Dòlar dels Estats Units es va actualitzar per última vegada el September 28, 2022. El tipus de canvi de la Lliura siriana es va actualitzar per última vegada a September 28, 2022. El factor de conversió USD té 5 dígits significatius. El factor de conversió SYP té 5 dígits significatius.

Imprimiu els gràfics i els porteu amb vosaltres a la vostra bossa o billetera mentre viatgeu.

tipus de canvi Dòlar dels Estats Units per Lliura siriana = 2.512,57.

Comparteix el convertidor de divises?

Va ser útil la nostra calculadora de divises? Aleshores compartiu! Amb aquest enllaç podeu referir els vostres visitants i amics al nostre convertidor de divises.