USD per UZS - Dòlar dels Estats Units to Uzbekistan Som convertidor de divises

El nostre Dòlar dels Estats Units a Uzbekistan Som convertidor està actualitzat amb els tipus de canvi de 17.08.2022. Introduïu qualsevol quantitat que vulgueu convertir a la casella a l'esquerra de Dòlar dels Estats Units. Utilitzeu les "Monedes d'intercanvi" -Button per fer Uzbekistan Som la moneda predeterminada. Feu clic a Uzbekistan Som o Dòlar dels Estats Units per convertir entre aquesta moneda i totes les altres monedes.

Dòlar dels Estats Units to Uzbekistan Som calculadora de tipus de canvi

Tipus de canvi actualitzat: 17.08.2022 18:20
1 USD ($)
=
10.953,95100 UZS (лв)
1 USD = 10.953,951000 UZS
0,000091 USD = 1 UZS

Quin és el tipus de canvi actual de Dòlar dels Estats Units per Uzbekistan Som?

Dòlar dels Estats Units curs per Uzbekistan Som = 10.953,95

Conversió USD a Uzbekistan Som

Heu seleccionat la moneda font USD i la moneda objectiu Uzbekistan Som amb un import de 1 USD. Podeu triar els tipus de canvi de les dues llistes per a més de 160 monedes internacionals. Els tipus de canvi s’actualitzen a intervals regulars i es presenten en forma tabular per a quantitats habituals. També podeu veure els tipus de canvi històrics d’altres visitants.

tipus de canvi

USDEURGBPCADJPYUZS
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185690.761000.007280.00009
GBPinf0.8433910.641820.006140.00008
CADinf1.314051.5580610.009570.00012
JPYinf137.29007162.78325104.4782110.01233
UZSinf11,131.4241813,198.400888,471.0514981.079601

Països que paguen amb Dòlar dels Estats Units (USD)

Països que paguen amb Uzbekistan Som (UZS)

Converteix Dòlar dels Estats Units a altres monedes del món


USD to UZS calculadora de tipus de canvi

La Dòlar dels Estats Units és la moneda en Timor Oriental, Equador, el Salvador, Illes Marshall, Micronèsia, Palau, Estats Units, Zimbabwe. La Uzbekistan Som és la moneda en Uzbekistan. El símbol per USD és $. El símbol per UZS és лв. El tipus de canvi del Dòlar dels Estats Units es va actualitzar per última vegada el August 18, 2022. El tipus de canvi de la Uzbekistan Som es va actualitzar per última vegada a August 18, 2022. El factor de conversió USD té 5 dígits significatius. El factor de conversió UZS té 5 dígits significatius.

Imprimiu els gràfics i els porteu amb vosaltres a la vostra bossa o billetera mentre viatgeu.

tipus de canvi Dòlar dels Estats Units per Uzbekistan Som = 10.953,95.

Comparteix el convertidor de divises?

Va ser útil la nostra calculadora de divises? Aleshores compartiu! Amb aquest enllaç podeu referir els vostres visitants i amics al nostre convertidor de divises.