USD et KGS - Ameerika Ühendriikide dollar kuni Kirgiisi soma valuuta konverter

Ameerika Ühendriikide dollar to Kirgiisi soma vahetuskursikalkulaator

Valuutakursid uuendatud: 15.08.2022 10:10
1 USD ($)
=
82,00833 KGS (лв)
1 USD = 82,008327 KGS
0,012194 USD = 1 KGS

Milline on Ameerika Ühendriikide dollar praegune vahetuskurss et Kirgiisi soma?

Ameerika Ühendriikide dollar kursus et Kirgiisi soma = 82,01

Konversioon USD asukohas Kirgiisi soma

Olete valinud lähtevaluuta USD ja sihtvaluuta Kirgiisi soma summaga 1 USD. Kahest loendist saate valida enam kui 160 rahvusvahelise valuuta vahetuskursid. Vahetuskursse ajakohastatakse korrapäraste ajavahemike järel ja esitatakse tavaliste summade jaoks tabelina. Samuti näete teiste külastajate ajaloolisi vahetuskursse.

vahetus kurss

USDEURGBPCADJPYKGS
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185200.759680.007370.01190
GBPinf0.8437410.640980.006210.01004
CADinf1.316341.5601210.009700.01567
JPYinf135.77456160.91967103.1457711.61625
KGSinf84.0059899.5636863.818010.618721

Riigid, kes maksavad Ameerika Ühendriikide dollar (USD)

Riigid, kes maksavad Kirgiisi soma (KGS)

Teisenda Ameerika Ühendriikide dollar teistesse maailma valuutadesse


USD to KGS vahetuskursikalkulaator

Ameerika Ühendriikide dollar on valuuta Ida-Timor, Ecuador, El Salvador, Marshalli saared, Mikroneesia, Palau, Ühendriigid, Zimbabwe. Kirgiisi soma on valuuta Kõrgõzstan. Sümbol USD on $. Sümbol KGS on лв. Ameerika Ühendriikide dollar vahetuskurssi viimati uuendatud August 15, 2022. Kirgiisi soma valuutakursi viimane uuendus August 15, 2022. USD ümberarvestusteguril on 5 märkimisväärset numbrit. KGS ümberarvestusteguril on 5 märkimisväärset numbrit.

Trükkige graafikud ja võta need koos reisikotiga või rahakotiga kaasa.

vahetuskurss Ameerika Ühendriikide dollar et Kirgiisi soma = 82,01.

Kas jagada valuuta konverterit?

Kas meie valuutakalkulaator oli kasulik? Siis jagage! Selle lingi abil saate oma külastajaid ja sõpru suunata meie valuutamuunduri juurde.