USD et NGN - Ameerika Ühendriikide dollar kuni Nigeeria Naira valuuta konverter

Ameerika Ühendriikide dollar to Nigeeria Naira vahetuskursikalkulaator

Valuutakursid uuendatud: 15.08.2022 11:21
1 USD ($)
=
419,20301 NGN (₦)
1 USD = 419,203010 NGN
0,002385 USD = 1 NGN

Milline on Ameerika Ühendriikide dollar praegune vahetuskurss et Nigeeria Naira?

Ameerika Ühendriikide dollar kursus et Nigeeria Naira = 419,20

Konversioon USD asukohas Nigeeria Naira

Olete valinud lähtevaluuta USD ja sihtvaluuta Nigeeria Naira summaga 1 USD. Kahest loendist saate valida enam kui 160 rahvusvahelise valuuta vahetuskursid. Vahetuskursse ajakohastatakse korrapäraste ajavahemike järel ja esitatakse tavaliste summade jaoks tabelina. Samuti näete teiste külastajate ajaloolisi vahetuskursse.

vahetus kurss

USDEURGBPCADJPYNGN
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.176610.762610.007320.00233
GBPinf0.8499010.648140.006220.00198
CADinf1.311291.5428810.009590.00305
JPYinf136.69961160.84252104.2483010.31805
NGNinf429.80857505.71829327.775723.144181

Riigid, kes maksavad Ameerika Ühendriikide dollar (USD)

Riigid, kes maksavad Nigeeria Naira (NGN)

Teisenda Ameerika Ühendriikide dollar teistesse maailma valuutadesse


USD to NGN vahetuskursikalkulaator

Ameerika Ühendriikide dollar on valuuta Ida-Timor, Ecuador, El Salvador, Marshalli saared, Mikroneesia, Palau, Ühendriigid, Zimbabwe. Nigeeria Naira on valuuta Nigeeria. Sümbol USD on $. Sümbol NGN on ₦. Ameerika Ühendriikide dollar vahetuskurssi viimati uuendatud August 15, 2022. Nigeeria Naira valuutakursi viimane uuendus August 15, 2022. USD ümberarvestusteguril on 5 märkimisväärset numbrit. NGN ümberarvestusteguril on 5 märkimisväärset numbrit.

Trükkige graafikud ja võta need koos reisikotiga või rahakotiga kaasa.

vahetuskurss Ameerika Ühendriikide dollar et Nigeeria Naira = 419,20.

Kas jagada valuuta konverterit?

Kas meie valuutakalkulaator oli kasulik? Siis jagage! Selle lingi abil saate oma külastajaid ja sõpru suunata meie valuutamuunduri juurde.