USD että XAG - Yhdysvaltain dollari Hopea (troy ounce) valuuttamuunnin

Meidän Yhdysvaltain dollari to Hopea (troy ounce) muunnin on ajantasainen ja vaihtokurssi 07.12.2022. Syötä jokin määrä, joka muunnetaan laatikossa vasemmalla Yhdysvaltain dollari. Käytä "Vaihda valuutat" -kenttään oletusvaluutta Hopea (troy ounce). Napsauta Hopea (troy ounce) tai Yhdysvaltain dollari muuntamalla kyseisen valuutan ja kaikkien muiden valuuttojen välillä.

Yhdysvaltain dollari to Hopea (troy ounce) valuuttakurssi

Päivitetyt valuuttakurssit: 07.12.2022 09:36
1 USD ($)
=
0,04476 XAG
1 USD = 0,044759 XAG
22,341983 USD = 1 XAG

Mikä on Yhdysvaltain dollari nykyinen valuuttakurssi että Hopea (troy ounce)?

Yhdysvaltain dollari kurssi että Hopea (troy ounce) = 0,04

Tulos USD in Hopea (troy ounce)

Olet valinnut lähdevaluutan USD ja kohdevaluutan Hopea (troy ounce) määrän 1 USD. Voit valita vaihtokurssit kahdesta luettelosta yli 160 kansainväliselle valuutalle. Valuuttakurssit päivitetään säännöllisin väliajoin ja esitetään taulukoissa tavallisille määrille. Voit nähdä myös muiden kävijöiden historialliset vaihtokurssit.

valuuttakurssit

USDEURGBPCADJPYXAG
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.163610.700350.0069521.37199
GBPinf0.8594010.601880.0059818.36705
CADinf1.427861.6614610.0099330.51615
JPYinf143.80696167.33451100.7152513,073.44130
XAGinf0.046790.054450.032770.000331

Maat, jotka maksavat Yhdysvaltain dollari (USD)

Maat, jotka maksavat Hopea (troy ounce) (XAG)

Muunna Yhdysvaltain dollari muihin maailman valuutoihin


USD to XAG valuuttakurssi

Yhdysvaltain dollari on valuutta Itä-Timor, Ecuador, El Salvador, Marshallsaaret, Mikronesia, Palau, Yhdysvallat, Zimbabwe. Hopea (troy ounce) on valuutta . Symbolilla USD on $. Symbolilla XAG on . Valuuttaa Yhdysvaltain dollari päivitettiin viimeksi Dezember 07, 2022. Valuutan vaihtokurssia Hopea (troy ounce) päivitettiin viimeksi Dezember 07, 2022. USD muuntokerroin on 5 merkitsevää numeroa. XAG muuntokerroin on 5 merkitsevää numeroa.

Tulosta kaavioita ja vie ne mukanasi kukkarossasi tai lompakkosi matkalla.

valuuttakurssi Yhdysvaltain dollari että Hopea (troy ounce) = 0,04.

Jaa valuuttamuunnin?

Oliko valuuttalaskurillamme apua? Sitten jaa! Tämän linkin avulla voit ohjata kävijöitäsi ja ystäviäsi valuuttamuuntajaan.