USD go AZN - Dollar na Stát Aontaithe go Asarbaiseáinis Manat tiontaire airgeadra

Tá ár n-Dollar na Stát Aontaithe go Asarbaiseáinis Manat convertor cothrom le dáta le rátaí malairte ó 27.11.2022. Cuir isteach aon mhéid áirithe a thiontú sa bhosca ar chlé Dollar na Stát Aontaithe. Bain úsáid as na "airgeadraí Babhtáil" -Button an t-airgeadra réamhshocraithe a dhéanamh Asarbaiseáinis Manat. Cliceáil ar Asarbaiseáinis Manat nó Dollar na Stát Aontaithe a thiontú idir an airgeadra sin agus na hairgeadraí eile go léir.

Dollar na Stát Aontaithe go Asarbaiseáinis Manat áireamhán ráta malairte

Rátaí malairte cothrom le dáta: 27.11.2022 09:00
1 USD ($)
=
1,70007 AZN (₼)
1 USD = 1,700068 AZN
0,588212 USD = 1 AZN

Cad é an ráta malairte reatha le haghaidh Dollar na Stát Aontaithe go Asarbaiseáinis Manat?

Dollar na Stát Aontaithe cúrsa go Asarbaiseáinis Manat = 1,70

Comhshó USD in Asarbaiseáinis Manat

Roghnaigh tú # # USD an t-airgeadra foinse Asarbaiseáinis Manat agus an sprioc-airgeadra 1. Is féidir leat rátaí malairte a roghnú sa dá liosta le haghaidh níos mó ná 160 airgeadra idirnáisiúnta. Déantar na rátaí malairte a nuashonrú go tráthrialta agus cuirtear i láthair iad i bhfoirm tháblach ar na gnáthmhéideanna. Is féidir leat freisin na rátaí malairte stairiúla do chuairteoirí eile a fheiceáil.

Rátaí malairte

USDEURGBPCADJPYAZN
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.160980.716490.006900.56351
GBPinf0.8613410.617140.005940.48537
CADinf1.395701.6203810.009630.78649
JPYinf144.89186168.21615103.81302181.64757
AZNinf1.774602.060271.271480.012251

Tíortha a íocann le Dollar na Stát Aontaithe (USD)

Tíortha a íocann le Asarbaiseáinis Manat (AZN)

Tiontaigh Dollar na Stát Aontaithe go hairgeadraí eile an domhain


USD go AZN áireamhán ráta malairte

Is é an Dollar na Stát Aontaithe an t-airgeadra i Timor Thoir, Eacuadór, El Salvador, Oileáin Marshall, Micrinéise, Palau, Stáit Aontaithe, An tSiombáib. Is é an Asarbaiseáinis Manat an t-airgeadra i An Asarbaiseáin. Is é an tsiombail le haghaidh USD é $. Is é an tsiombail le haghaidh AZN é ₼. Rinneadh an ráta malairte don Dollar na Stát Aontaithe a nuashonrú go deireanach ar November 27, 2022. Rinneadh an ráta malairte airgeadra don Asarbaiseáinis Manat a nuashonrú go deireanach ar November 27, 2022. An USD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach. An AZN fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach.

Déan na cairteacha a phriontáil agus iad a chur i do sparán nó sparán agus tú ag taisteal.

ráta malairte Dollar na Stát Aontaithe go Asarbaiseáinis Manat = 1,70.

Tiontaire Airgeadra Comhroinnte?

An raibh ár n-áireamhán airgeadra cabhrach? Ansin roinn! Leis an nasc seo is féidir leat do chuairteoirí agus do chairde a tharchur chuig an tiontaire airgeadra.