USD go JMD - Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na hIamáice tiontaire airgeadra

Tá ár n-Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na hIamáice convertor cothrom le dáta le rátaí malairte ó 30.09.2022. Cuir isteach aon mhéid áirithe a thiontú sa bhosca ar chlé Dollar na Stát Aontaithe. Bain úsáid as na "airgeadraí Babhtáil" -Button an t-airgeadra réamhshocraithe a dhéanamh Dollar na hIamáice. Cliceáil ar Dollar na hIamáice nó Dollar na Stát Aontaithe a thiontú idir an airgeadra sin agus na hairgeadraí eile go léir.

Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na hIamáice áireamhán ráta malairte

Rátaí malairte cothrom le dáta: 30.09.2022 19:49
1 USD ($)
=
151,77576 JMD (J$)
1 USD = 151,775760 JMD
0,006589 USD = 1 JMD

Cad é an ráta malairte reatha le haghaidh Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na hIamáice?

Dollar na Stát Aontaithe cúrsa go Dollar na hIamáice = 151,78

Comhshó USD in Dollar na hIamáice

Roghnaigh tú # # USD an t-airgeadra foinse Dollar na hIamáice agus an sprioc-airgeadra 1. Is féidir leat rátaí malairte a roghnú sa dá liosta le haghaidh níos mó ná 160 airgeadra idirnáisiúnta. Déantar na rátaí malairte a nuashonrú go tráthrialta agus cuirtear i láthair iad i bhfoirm tháblach ar na gnáthmhéideanna. Is féidir leat freisin na rátaí malairte stairiúla do chuairteoirí eile a fheiceáil.

Rátaí malairte

USDEURGBPCADJPYJMD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.139310.743120.007060.00672
GBPinf0.8777210.652250.006200.00589
CADinf1.345681.5331510.009500.00904
JPYinf141.65035161.38403105.2633010.95131
JMDinf148.90025169.64392110.650851.051181

Tíortha a íocann le Dollar na Stát Aontaithe (USD)

Tíortha a íocann le Dollar na hIamáice (JMD)

Tiontaigh Dollar na Stát Aontaithe go hairgeadraí eile an domhain


USD go JMD áireamhán ráta malairte

Is é an Dollar na Stát Aontaithe an t-airgeadra i Timor Thoir, Eacuadór, El Salvador, Oileáin Marshall, Micrinéise, Palau, Stáit Aontaithe, An tSiombáib. Is é an Dollar na hIamáice an t-airgeadra i Iamáice. Is é an tsiombail le haghaidh USD é $. Is é an tsiombail le haghaidh JMD é J$. Rinneadh an ráta malairte don Dollar na Stát Aontaithe a nuashonrú go deireanach ar Oktober 01, 2022. Rinneadh an ráta malairte airgeadra don Dollar na hIamáice a nuashonrú go deireanach ar Oktober 01, 2022. An USD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach. An JMD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach.

Déan na cairteacha a phriontáil agus iad a chur i do sparán nó sparán agus tú ag taisteal.

ráta malairte Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na hIamáice = 151,78.

Tiontaire Airgeadra Comhroinnte?

An raibh ár n-áireamhán airgeadra cabhrach? Ansin roinn! Leis an nasc seo is féidir leat do chuairteoirí agus do chairde a tharchur chuig an tiontaire airgeadra.