USD go NZD - Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na Nua-Shéalainne tiontaire airgeadra

Tá ár n-Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na Nua-Shéalainne convertor cothrom le dáta le rátaí malairte ó 15.08.2022. Cuir isteach aon mhéid áirithe a thiontú sa bhosca ar chlé Dollar na Stát Aontaithe. Bain úsáid as na "airgeadraí Babhtáil" -Button an t-airgeadra réamhshocraithe a dhéanamh Dollar na Nua-Shéalainne. Cliceáil ar Dollar na Nua-Shéalainne nó Dollar na Stát Aontaithe a thiontú idir an airgeadra sin agus na hairgeadraí eile go léir.

Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na Nua-Shéalainne áireamhán ráta malairte

Rátaí malairte cothrom le dáta: 15.08.2022 21:22
1 USD ($)
=
1,57202 NZD ($)
1 USD = 1,572023 NZD
0,636123 USD = 1 NZD

Cad é an ráta malairte reatha le haghaidh Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na Nua-Shéalainne?

Dollar na Stát Aontaithe cúrsa go Dollar na Nua-Shéalainne = 1,57

Comhshó USD in Dollar na Nua-Shéalainne

Roghnaigh tú # # USD an t-airgeadra foinse Dollar na Nua-Shéalainne agus an sprioc-airgeadra 1. Is féidir leat rátaí malairte a roghnú sa dá liosta le haghaidh níos mó ná 160 airgeadra idirnáisiúnta. Déantar na rátaí malairte a nuashonrú go tráthrialta agus cuirtear i láthair iad i bhfoirm tháblach ar na gnáthmhéideanna. Is féidir leat freisin na rátaí malairte stairiúla do chuairteoirí eile a fheiceáil.

Rátaí malairte

USDEURGBPCADJPYNZD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.184000.761760.007370.62513
GBPinf0.8446010.643380.006220.52798
CADinf1.312751.5543010.009670.82064
JPYinf135.72812160.70194103.39203184.84795
NZDinf1.599661.894001.218560.011791

Tíortha a íocann le Dollar na Stát Aontaithe (USD)

Tíortha a íocann le Dollar na Nua-Shéalainne (NZD)

Tiontaigh Dollar na Stát Aontaithe go hairgeadraí eile an domhain


USD go NZD áireamhán ráta malairte

Is é an Dollar na Stát Aontaithe an t-airgeadra i Timor Thoir, Eacuadór, El Salvador, Oileáin Marshall, Micrinéise, Palau, Stáit Aontaithe, An tSiombáib. Is é an Dollar na Nua-Shéalainne an t-airgeadra i An Nua-Shéalainn. Is é an tsiombail le haghaidh USD é $. Is é an tsiombail le haghaidh NZD é $. Rinneadh an ráta malairte don Dollar na Stát Aontaithe a nuashonrú go deireanach ar August 16, 2022. Rinneadh an ráta malairte airgeadra don Dollar na Nua-Shéalainne a nuashonrú go deireanach ar August 16, 2022. An USD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach. An NZD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach.

Déan na cairteacha a phriontáil agus iad a chur i do sparán nó sparán agus tú ag taisteal.

ráta malairte Dollar na Stát Aontaithe go Dollar na Nua-Shéalainne = 1,57.

Tiontaire Airgeadra Comhroinnte?

An raibh ár n-áireamhán airgeadra cabhrach? Ansin roinn! Leis an nasc seo is féidir leat do chuairteoirí agus do chairde a tharchur chuig an tiontaire airgeadra.