USD go TRY - Dollar na Stát Aontaithe go Lira Tuircis tiontaire airgeadra

Tá ár n-Dollar na Stát Aontaithe go Lira Tuircis convertor cothrom le dáta le rátaí malairte ó 17.08.2022. Cuir isteach aon mhéid áirithe a thiontú sa bhosca ar chlé Dollar na Stát Aontaithe. Bain úsáid as na "airgeadraí Babhtáil" -Button an t-airgeadra réamhshocraithe a dhéanamh Lira Tuircis. Cliceáil ar Lira Tuircis nó Dollar na Stát Aontaithe a thiontú idir an airgeadra sin agus na hairgeadraí eile go léir.

Dollar na Stát Aontaithe go Lira Tuircis áireamhán ráta malairte

Rátaí malairte cothrom le dáta: 17.08.2022 17:23
1 USD ($)
=
17,96499 TRY (₺)
1 USD = 17,964992 TRY
0,055664 USD = 1 TRY

Cad é an ráta malairte reatha le haghaidh Dollar na Stát Aontaithe go Lira Tuircis?

Dollar na Stát Aontaithe cúrsa go Lira Tuircis = 17,96

Comhshó USD in Lira Tuircis

Roghnaigh tú # # USD an t-airgeadra foinse Lira Tuircis agus an sprioc-airgeadra 1. Is féidir leat rátaí malairte a roghnú sa dá liosta le haghaidh níos mó ná 160 airgeadra idirnáisiúnta. Déantar na rátaí malairte a nuashonrú go tráthrialta agus cuirtear i láthair iad i bhfoirm tháblach ar na gnáthmhéideanna. Is féidir leat freisin na rátaí malairte stairiúla do chuairteoirí eile a fheiceáil.

Rátaí malairte

USDEURGBPCADJPYTRY
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185690.761000.007280.05482
GBPinf0.8433910.641820.006140.04624
CADinf1.314051.5580610.009570.07204
JPYinf137.29007162.78325104.4782117.52656
TRYinf18.2407521.6278413.881270.132861

Tíortha a íocann le Dollar na Stát Aontaithe (USD)

Tíortha a íocann le Lira Tuircis (TRY)

Tiontaigh Dollar na Stát Aontaithe go hairgeadraí eile an domhain


USD go TRY áireamhán ráta malairte

Is é an Dollar na Stát Aontaithe an t-airgeadra i Timor Thoir, Eacuadór, El Salvador, Oileáin Marshall, Micrinéise, Palau, Stáit Aontaithe, An tSiombáib. Is é an Lira Tuircis an t-airgeadra i turcaí. Is é an tsiombail le haghaidh USD é $. Is é an tsiombail le haghaidh TRY é ₺. Rinneadh an ráta malairte don Dollar na Stát Aontaithe a nuashonrú go deireanach ar August 18, 2022. Rinneadh an ráta malairte airgeadra don Lira Tuircis a nuashonrú go deireanach ar August 18, 2022. An USD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach. An TRY fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach.

Déan na cairteacha a phriontáil agus iad a chur i do sparán nó sparán agus tú ag taisteal.

ráta malairte Dollar na Stát Aontaithe go Lira Tuircis = 17,96.

Tiontaire Airgeadra Comhroinnte?

An raibh ár n-áireamhán airgeadra cabhrach? Ansin roinn! Leis an nasc seo is féidir leat do chuairteoirí agus do chairde a tharchur chuig an tiontaire airgeadra.