USD go XAG - Dollar na Stát Aontaithe go Silver (unsa troigh) tiontaire airgeadra

Tá ár n-Dollar na Stát Aontaithe go Silver (unsa troigh) convertor cothrom le dáta le rátaí malairte ó 16.08.2022. Cuir isteach aon mhéid áirithe a thiontú sa bhosca ar chlé Dollar na Stát Aontaithe. Bain úsáid as na "airgeadraí Babhtáil" -Button an t-airgeadra réamhshocraithe a dhéanamh Silver (unsa troigh). Cliceáil ar Silver (unsa troigh) nó Dollar na Stát Aontaithe a thiontú idir an airgeadra sin agus na hairgeadraí eile go léir.

Dollar na Stát Aontaithe go Silver (unsa troigh) áireamhán ráta malairte

Rátaí malairte cothrom le dáta: 16.08.2022 01:38
1 USD ($)
=
0,04943 XAG
1 USD = 0,049430 XAG
20,230804 USD = 1 XAG

Cad é an ráta malairte reatha le haghaidh Dollar na Stát Aontaithe go Silver (unsa troigh)?

Dollar na Stát Aontaithe cúrsa go Silver (unsa troigh) = 0,05

Comhshó USD in Silver (unsa troigh)

Roghnaigh tú # # USD an t-airgeadra foinse Silver (unsa troigh) agus an sprioc-airgeadra 1. Is féidir leat rátaí malairte a roghnú sa dá liosta le haghaidh níos mó ná 160 airgeadra idirnáisiúnta. Déantar na rátaí malairte a nuashonrú go tráthrialta agus cuirtear i láthair iad i bhfoirm tháblach ar na gnáthmhéideanna. Is féidir leat freisin na rátaí malairte stairiúla do chuairteoirí eile a fheiceáil.

Rátaí malairte

USDEURGBPCADJPYXAG
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185700.762860.0073819.90101
GBPinf0.8433810.643380.0062216.78416
CADinf1.310861.5542910.0096726.08738
JPYinf135.49544160.65718103.3639912,696.49599
XAGinf0.050250.059580.038330.000371

Tíortha a íocann le Dollar na Stát Aontaithe (USD)

Tíortha a íocann le Silver (unsa troigh) (XAG)

Tiontaigh Dollar na Stát Aontaithe go hairgeadraí eile an domhain


USD go XAG áireamhán ráta malairte

Is é an Dollar na Stát Aontaithe an t-airgeadra i Timor Thoir, Eacuadór, El Salvador, Oileáin Marshall, Micrinéise, Palau, Stáit Aontaithe, An tSiombáib. Is é an Silver (unsa troigh) an t-airgeadra i . Is é an tsiombail le haghaidh USD é $. Is é an tsiombail le haghaidh XAG é . Rinneadh an ráta malairte don Dollar na Stát Aontaithe a nuashonrú go deireanach ar August 16, 2022. Rinneadh an ráta malairte airgeadra don Silver (unsa troigh) a nuashonrú go deireanach ar August 16, 2022. An USD fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach. An XAG fachtóir tiontaithe Tá 5 dhigit suntasach.

Déan na cairteacha a phriontáil agus iad a chur i do sparán nó sparán agus tú ag taisteal.

ráta malairte Dollar na Stát Aontaithe go Silver (unsa troigh) = 0,05.

Tiontaire Airgeadra Comhroinnte?

An raibh ár n-áireamhán airgeadra cabhrach? Ansin roinn! Leis an nasc seo is féidir leat do chuairteoirí agus do chairde a tharchur chuig an tiontaire airgeadra.