USD į BHD - JAV doleris į Bahreino dinaras valiutos keitiklį

Mūsų JAV doleris į Bahreino dinaras konverteris yra naujausios su valiutų keitimo kursais nuo 19.08.2022. Įveskite bet kurią sumą, kurią reikia konvertuoti lauke, esančiame kairėje JAV doleris. Naudokite "Sukeisti valiutas" -Button, kad Bahreino dinaras būtų numatytoji valiuta. Spustelėkite Bahreino dinaras arba JAV doleris, norėdami konvertuoti šią valiutą į visas kitas valiutas.

JAV doleris į Bahreino dinaras valiutų kursų skaičiuoklė

Valiutų kursai atnaujinti: 19.08.2022 13:21
1 USD ($)
=
0,37600 BHD (BD)
1 USD = 0,376000 BHD
2,659574 USD = 1 BHD

Koks yra dabartinis JAV doleris valiutos kursas į Bahreino dinaras?

JAV doleris kursas į Bahreino dinaras = 0,38

USD konversija Bahreino dinaras

Jūs pasirinkote pradinę valiutą USD ir tikslinę valiutą Bahreino dinaras, kurios suma yra 1 USD. Dviejuose sąrašuose galite pasirinkti daugiau nei 160 tarptautinių valiutų kursus. Valiutų kursai reguliariai atnaujinami ir pateikiami lentelių forma įprastoms sumoms. Taip pat galite pamatyti istorinius kitų lankytojų valiutų kursus.

Valiutų kursai

USDEURGBPCADJPYBHD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.173400.765900.007252.63598
GBPinf0.8522210.652720.006182.24645
CADinf1.305661.5320610.009473.44170
JPYinf137.88394161.79293105.604851363.45974
BHDinf0.379370.445150.290550.002751

Šalys, kurios moka # # (JAV doleris)

Šalys, kurios moka # # (Bahreino dinaras)

Konvertuoti JAV doleris į kitas pasaulio valiutas


USD į BHD valiutų kursų skaičiuoklė

JAV doleris yra valiuta Rytų Timoras, Ekvadoras, Salvadoras, Maršalo salos, Mikronezija, Palau, Jungtinės Valstijos, Zimbabvė. Bahreino dinaras yra valiuta Bahreinas. Simbolis USD yra $. Simbolis BHD yra BD. Valiutos kursas JAV doleris paskutinį kartą buvo atnaujintas August 19, 2022. Valiutos keitimo kursas Bahreino dinaras paskutinį kartą buvo atnaujintas August 19, 2022. USD konversijos koeficientas turi 5 reikšminių skaitmenų. BHD konversijos koeficientas turi 5 reikšminių skaitmenų.

Spausdinkite diagramas ir paimkite jas kartu su savimi piniginėje ar piniginėje keliaujant.

kursas JAV doleris į Bahreino dinaras = 0,38.

Dalytis valiutos keitikliu?

Ar mūsų valiutų skaičiuoklė buvo naudinga? Tada pasidalykite! Naudodamiesi šia nuoroda galite nukreipti savo lankytojus ir draugus į mūsų valiutos keitiklį.