USD į GEL - JAV doleris į Gruzinų paleisti valiutos keitiklį

Mūsų JAV doleris į Gruzinų paleisti konverteris yra naujausios su valiutų keitimo kursais nuo 19.08.2022. Įveskite bet kurią sumą, kurią reikia konvertuoti lauke, esančiame kairėje JAV doleris. Naudokite "Sukeisti valiutas" -Button, kad Gruzinų paleisti būtų numatytoji valiuta. Spustelėkite Gruzinų paleisti arba JAV doleris, norėdami konvertuoti šią valiutą į visas kitas valiutas.

JAV doleris į Gruzinų paleisti valiutų kursų skaičiuoklė

Valiutų kursai atnaujinti: 19.08.2022 09:52
1 USD ($)
=
2,78475 GEL (₾)
1 USD = 2,784749 GEL
0,359099 USD = 1 GEL

Koks yra dabartinis JAV doleris valiutos kursas į Gruzinų paleisti?

JAV doleris kursas į Gruzinų paleisti = 2,78

USD konversija Gruzinų paleisti

Jūs pasirinkote pradinę valiutą USD ir tikslinę valiutą Gruzinų paleisti, kurios suma yra 1 USD. Dviejuose sąrašuose galite pasirinkti daugiau nei 160 tarptautinių valiutų kursus. Valiutų kursai reguliariai atnaujinami ir pateikiami lentelių forma įprastoms sumoms. Taip pat galite pamatyti istorinius kitų lankytojų valiutų kursus.

Valiutų kursai

USDEURGBPCADJPYGEL
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.172280.765160.007250.35647
GBPinf0.8530410.652720.006180.30408
CADinf1.306911.5320610.009470.46587
JPYinf138.01589161.79293105.60485149.19840
GELinf2.805293.288582.146510.020331

Šalys, kurios moka # # (JAV doleris)

Šalys, kurios moka # # (Gruzinų paleisti)

Konvertuoti JAV doleris į kitas pasaulio valiutas


USD į GEL valiutų kursų skaičiuoklė

JAV doleris yra valiuta Rytų Timoras, Ekvadoras, Salvadoras, Maršalo salos, Mikronezija, Palau, Jungtinės Valstijos, Zimbabvė. Gruzinų paleisti yra valiuta Gruzija. Simbolis USD yra $. Simbolis GEL yra ₾. Valiutos kursas JAV doleris paskutinį kartą buvo atnaujintas August 19, 2022. Valiutos keitimo kursas Gruzinų paleisti paskutinį kartą buvo atnaujintas August 19, 2022. USD konversijos koeficientas turi 5 reikšminių skaitmenų. GEL konversijos koeficientas turi 5 reikšminių skaitmenų.

Spausdinkite diagramas ir paimkite jas kartu su savimi piniginėje ar piniginėje keliaujant.

kursas JAV doleris į Gruzinų paleisti = 2,78.

Dalytis valiutos keitikliu?

Ar mūsų valiutų skaičiuoklė buvo naudinga? Tada pasidalykite! Naudodamiesi šia nuoroda galite nukreipti savo lankytojus ir draugus į mūsų valiutos keitiklį.