USD li GMD - L-Istati Uniti Dollar għal Gambja Dalasi konvertitur tal-munita

Il-konvertitur tagħna L-Istati Uniti Dollar sa Gambja Dalasi huwa up-to-date b'rati tal-kambju minn 27.09.2022. Daħħal xi ammont mogħti biex jiġi konvertit fil-kaxxa fuq ix-xellug ta 'L-Istati Uniti Dollar. Uża l- "muniti Swap" -Button biex tagħmel Gambja Dalasi il-munita default. Ikklikja fuq Gambja Dalasi jew L-Istati Uniti Dollar biex taqleb bejn dik il-munita u l-muniti l-oħra kollha.

L-Istati Uniti Dollar għal Gambja Dalasi kalkulatur tar-rata tal-kambju

Rati tal-kambju aġġornati: 27.09.2022 04:37
1 USD ($)
=
54,79444 GMD (D)
1 USD = 54,794441 GMD
0,018250 USD = 1 GMD

X'inhi r-rata tal-kambju kurrenti għal L-Istati Uniti Dollar li Gambja Dalasi?

L-Istati Uniti Dollar kors li Gambja Dalasi = 54,79

Konverżjoni USD fi Gambja Dalasi

Int għażilt il-munita sors USD u l-munita fil-mira Gambja Dalasi b'ammont ta '1 USD. Tista 'tagħżel ir-rati tal-kambju miż-żewġ listi għal aktar minn 160 munita internazzjonali. Ir-rati tal-kambju huma aġġornati f'intervalli regolari u ppreżentati f'forma tabulari għall-ammonti tas-soltu. Tista 'tara wkoll ir-rati tal-kambju storiċi ta' viżitaturi oħra.

rati tal-kambju

USDEURGBPCADJPYGMD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.121150.757470.007200.01901
GBPinf0.8919410.675620.006430.01695
CADinf1.320181.4801210.009510.02509
JPYinf138.79731155.61208105.1348612.63799
GMDinf52.6147558.9888339.854120.379081

Pajjiżi li jħallsu ma 'L-Istati Uniti Dollar (USD)

Pajjiżi li jħallsu ma 'Gambja Dalasi (GMD)

Ikkonverti L-Istati Uniti Dollar għal muniti dinjija oħra


USD għal GMD kalkulatur tar-rata tal-kambju

Il-L-Istati Uniti Dollar hija l-munita f 'Timor tal-Lvant, Ekwador, El Salvador, Gżejjer Marshall, Mikronesja, Palau, Stati Uniti, Żimbabwe. Il-Gambja Dalasi hija l-munita f 'Gambja. Is-simbolu għal USD huwa $. Is-simbolu għal GMD huwa D. Ir-rata tal-kambju għall-L-Istati Uniti Dollar ġiet aġġornata l-aħħar fuq September 27, 2022. Ir-rata tal-kambju għall-Gambja Dalasi ġiet aġġornata l-aħħar fuq September 27, 2022. Il-fattur ta 'konverżjoni USD għandu 5 figuri sinifikanti. Il-fattur ta 'konverżjoni GMD għandu 5 figuri sinifikanti.

Stampa l-karti u teħodhom miegħek fil-purse jew fil-kartiera tiegħek waqt li tkun qed tivvjaġġa.

rata tal-kambju L-Istati Uniti Dollar li Gambja Dalasi = 54,79.

Aqsam il-Konvertitur tal-Munita?

Il-kalkulatur tal-munita tagħna kien ta 'għajnuna? Imbagħad taqsam! B'din il-link tista 'tirreferi l-viżitaturi u l-ħbieb tiegħek għall-konvertitur tal-munita tagħna.