1 BWP til INR - Botswanas Pula til Indisk Rupee valutakonverter

Vår Botswanas Pula til Indisk Rupee omformer er oppdatert med valutakurser fra 25.09.2022. Skriv inn et gitt beløp som skal konverteres i boksen til venstre for Botswanas Pula. Bruk "Bytt valutaer" -knappen for å gjøre standardvalutaen. Klikk på Indisk Rupee eller Indisk Rupee for å konvertere mellom den valutaen og alle de andre valutaene.

Botswanas Pula til Indisk Rupee valutakalkulator

Valutakurser oppdatert: 25.09.2022 08:37
1 BWP (P)
=
6,18248 INR (₹)
1 BWP = 6,182476 INR
0,161747 BWP = 1 INR

Hva er gjeldende valutakurs for Botswanas Pula til Indisk Rupee?

Botswanas Pula kurs til Indisk Rupee = 6,18

Konvertering BWP i Indisk Rupee

Du har valgt kildevalutaen BWP og målvalutaen Indisk Rupee med en mengde 1 BWP. Du kan velge valutakurser i de to listene for mer enn 160 internasjonale valutaer. Valutakursene oppdateres med jevne mellomrom og presenteres i tabellform for vanlige beløp. Du kan også se de historiske valutakursene for andre besøkende.

valutakurser

USDEURGBPCADJPYBWPINR
USDnan0.000000.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.120630.758680.007200.077220.01270
GBPinf0.8923610.677020.006420.068910.01133
CADinf1.318071.4770710.009490.101790.01674
JPYinf138.92668155.68529105.40142110.728521.76451
BWPinf12.9492914.511359.824420.0932110.16447
INRinf78.7336688.2312459.733960.566736.080151

Land som betaler med Botswanas Pula (BWP)

Land som betaler med Indisk Rupee (INR)

Konverter Botswanas Pula til andre verdensvalutaer


BWP til INR valutakalkulator

Den Botswanas Pula er valutaen i Botswana. Den Indisk Rupee er valutaen i India. Symbolet for BWP er P. Symbolet for INR er ₹. Valutakursen for Botswanas Pula ble sist oppdatert på September 25, 2022. Valutakursen for Indisk Rupee ble sist oppdatert på September 25, 2022. Omregningsfaktoren har 5 signifikante sifre. Omregningsfaktoren har 5 signifikante sifre.

Skriv ut diagrammene og ta med deg i vesken din eller lommeboken mens du reiser.

valutakursen Botswanas Pula til Indisk Rupee = 6,18.

Del valutakonverterer?

Var valutakalkulatoren nyttig? Så del! Med denne lenken kan du henvise besøkende og venner til vår valutakalkulator.