USD do BTN - Konwerter walut Dolar amerykański to Bhutanese Ngultrum

Nasz konwerter Dolar amerykański to Bhutanese Ngultrum jest na bieżąco z kursami wymiany z 19.08.2022. Wpisz dowolną kwotę do przeliczenia w polu po lewej stronie Dolar amerykański. Użyj przycisku "Zamień waluty", aby ustawić Bhutanese Ngultrum jako domyślną walutę. Kliknij Bhutanese Ngultrum lub Dolar amerykański, aby przeliczyć walutę na wszystkie inne waluty.

Kalkulator kursu wymiany Dolar amerykański do Bhutanese Ngultrum

Kursy walut zaktualizowane: 19.08.2022 14:03
1 USD ($)
=
79,88672 BTN (དངུལ་ཀྲམ)
1 USD = 79,886724 BTN
0,012518 USD = 1 BTN

Jaki jest obecny kurs wymiany dla Dolar amerykański do Bhutanese Ngultrum?

Dolar amerykański Kurs do Bhutanese Ngultrum = 79,89

Konwersja USD w Bhutanese Ngultrum

Wybrano walutę źródłową USD i walutę docelową Bhutanese Ngultrum z kwotą 1 USD. Możesz wybrać kursy walut z dwóch list dla ponad 160 walut międzynarodowych. Kursy walut są aktualizowane w regularnych odstępach czasu i przedstawiane w formie tabelarycznej dla zwykłych kwot. Możesz także zobaczyć historyczne kursy walut innych użytkowników.

kurs wymiany

USDEURGBPCADJPYBTN
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.173400.765900.007250.01236
GBPinf0.8522210.652720.006180.01054
CADinf1.305661.5320610.009470.01614
JPYinf137.88394161.79293105.6048511.70474
BTNinf80.8827694.9077861.947840.586601

Kraje, które płacą Dolar amerykański (USD)

Kraje, które płacą Bhutanese Ngultrum (BTN)

Konwertuj Dolar amerykański na inne światowe waluty


Kalkulator kursu wymiany USD do BTN

Dolar amerykański jest walutą w Wschodni Timor, Ekwador, Salwador, Wyspy Marshalla, Mikronezja, Palau, Stany Zjednoczone, Zimbabwe. Bhutanese Ngultrum jest walutą w Bhutan. Symbolem USD jest $. Symbolem BTN jest དངུལ་ཀྲམ. Kurs wymiany dla Dolar amerykański został ostatnio zaktualizowany na August 19, 2022. Kurs wymiany walut dla Bhutanese Ngultrum został ostatnio zaktualizowany na August 19, 2022. Współczynnik konwersji USD ma 5 cyfr znaczących. Współczynnik konwersji BTN ma 5 cyfr znaczących.

Wydrukuj wykresy i zabierz je ze sobą w torebce lub portfelu podczas podróży.

kurs wymiany Dolar amerykański do Bhutanese Ngultrum = 79,89.

Udostępnić przelicznik walut?

Czy nasz kalkulator walutowy był pomocny? Następnie udostępnij! Za pomocą tego linku możesz przekierować odwiedzających i znajomych do naszego przelicznika walut.