USD la LYD - Dolarul Statelor Unite to Dinarul libian Convertorul valutar

Convertorul Dolarul Statelor Unite to Dinarul libian este actualizat cu cursurile de schimb de la 07.12.2022. Introduceți suma care urmează să fie convertită în caseta din stânga Dolarul Statelor Unite. Utilizați "Swap valute" -Button pentru a face Dinarul libian valuta implicită. Faceți clic pe Dinarul libian sau Dolarul Statelor Unite pentru a converti între această monedă și toate celelalte valute.

Dolarul Statelor Unite to Dinarul libian calculatorul cursului de schimb

Cursurile de schimb actualizate: 07.12.2022 13:23
1 USD ($)
=
4,85172 LYD (LD)
1 USD = 4,851722 LYD
0,206112 USD = 1 LYD

Care este rata de schimb curentă pentru Dolarul Statelor Unite la Dinarul libian?

Dolarul Statelor Unite curs la Dinarul libian = 4,85

Conversia USD în Dinarul libian

Ați selectat moneda sursă USD și moneda țintă Dinarul libian cu o sumă de 1 USD. Puteți alege cursurile de schimb din cele două liste pentru mai mult de 160 de valute internaționale. Ratele de schimb sunt actualizate la intervale regulate și prezentate sub formă de tabel pentru sume obișnuite. Puteți vedea, de asemenea, ratele de schimb istorice ale altor vizitatori.

rate de schimb

USDEURGBPCADJPYLYD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.163610.700350.006950.19711
GBPinf0.8594010.601880.005980.16939
CADinf1.427861.6614610.009930.28144
JPYinf143.80696167.33451100.71525128.34544
LYDinf5.073375.903403.553140.035281

Țările care plătesc cu Dolarul Statelor Unite (USD)

Țările care plătesc cu Dinarul libian (LYD)

Convertiți Dolarul Statelor Unite în alte monede mondiale


USD to LYD calculatorul cursului de schimb

Dolarul Statelor Unite este moneda din Timorul de Est, Ecuador, El Salvador, Insulele Marshall, Micronezia, Palau, Statele Unite, Zimbabwe. Dinarul libian este moneda din Libia. Simbolul pentru USD este $. Simbolul pentru LYD este LD. Cursul de schimb pentru Dolarul Statelor Unite a fost actualizat ultima dată la Dezember 07, 2022. Cursul de schimb valutar pentru Dinarul libian a fost actualizat ultima dată la Dezember 07, 2022. Factorul de conversie are 5 cifre semnificative. Factorul de conversie are 5 cifre semnificative.

Imprimați graficele și luați-le cu dvs. în geantă sau portofel în timp ce călătoriți.

rata de schimb Dolarul Statelor Unite la Dinarul libian = 4,85.

Distribuiți convertorul valutar?

A fost util calculatorul nostru valutar? Atunci împărtășește! Cu acest link puteți trimite vizitatorii și prietenii dvs. la convertorul nostru de monedă.