USD za GYD - Ameriški dolar do Gvajanski dolar pretvornik valut

Naš pretvornik Ameriški dolar v Gvajanski dolar je posodobljen z menjalnimi tečaji iz 29.11.2022. Vnesite kateri koli znesek, ki ga želite pretvoriti v polje levo od Ameriški dolar. Uporabite "Swap valute" -Button, da Gvajanski dolar privzeto valuto. Kliknite Gvajanski dolar ali Ameriški dolar za pretvorbo med to valuto in vsemi drugimi valutami.

Ameriški dolar do Gvajanski dolar kalkulator deviznega tečaja

Tečaji posodobljeni: 29.11.2022 20:11
1 USD ($)
=
209,33718 GYD ($)
1 USD = 209,337180 GYD
0,004777 USD = 1 GYD

Kolikšen je trenutni tečaj za Ameriški dolar za Gvajanski dolar?

Ameriški dolar Seveda za Gvajanski dolar = 209,34

Konverzija USD in Gvajanski dolar

Izbrali ste izvorno valuto USD in ciljno valuto Gvajanski dolar z zneskom 1 USD. Na obeh seznamih lahko izberete menjalne tečaje za več kot 160 mednarodnih valut. Menjalni tečaji se posodabljajo v rednih časovnih presledkih in so predstavljeni v tabeli za običajne zneske. Ogledate si lahko tudi zgodovinske menjalne tečaje drugih obiskovalcev.

Menjalni tečaji

USDEURGBPCADJPYGYD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.154340.708110.006960.00461
GBPinf0.8662910.613430.006030.00399
CADinf1.412201.6301710.009830.00651
JPYinf143.60985165.77491101.6920710.66222
GYDinf216.86102250.33184153.562221.510071

Države, ki plačujejo z Ameriški dolar (USD)

Države, ki plačujejo z Gvajanski dolar (GYD)

Pretvorite Ameriški dolar v druge svetovne valute


USD do GYD kalkulator deviznega tečaja

Ameriški dolar je valuta v Vzhodni Timor, Ekvador, Salvador, Marshallovi otoki, Mikronezija, Palau, Združene države, Zimbabve. Gvajanski dolar je valuta v Gvajana. Simbol za USD je $. Simbol za GYD je $. Menjalni tečaj za Ameriški dolar je bil nazadnje posodobljen na November 30, 2022. Menjalni tečaj za Gvajanski dolar je bil nazadnje posodobljen dne November 30, 2022. Pretvorbeni faktor USD ima 5 pomembnih števk. Pretvorbeni faktor GYD ima 5 pomembnih števk.

Natisnite karte in jih vzemite s seboj v denarnico ali denarnico, medtem ko potujete.

deviznega tečaja Ameriški dolar za Gvajanski dolar = 209,34.

Delite pretvornik valut?

Je bil naš kalkulator valute v pomoč? Nato delite! S to povezavo lahko svoje obiskovalce in prijatelje napotite v naš menjalnik valut.