AFN në USD - Afgan afgan në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Afgan afgan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Afgan afgan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Afgan afgan to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 18:20
1 AFN (؋)
=
0,01300 USD ($)
1 AFN = 0,013004 USD
76,900007 AFN = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Afgan afgan në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Afgan afgan kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi AFN në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AFN dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 AFN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAFN
USD11.163151.274500.746960.009470.01300
EUR0.8597311.095730.642180.008140.01118
GBP0.784620.9126310.586080.007430.01020
CAD1.338771.557191.7062510.012680.01741
JPY105.59104122.81827134.5756878.8719811.37302
AFN76.9039989.4509198.0140657.443980.728321

Vendet që paguajnë me Afgan afgan (AFN)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga AFN to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Afgan afgan është monedha në Afganistan. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për AFN është ؋. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Afgan afgan u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. AFN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Afgan afgan në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.