ANG në AUD - Hollanda Antillean gulden në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Hollanda Antillean gulden to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Hollanda Antillean gulden monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Hollanda Antillean gulden to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.01.2021 19:09
1 ANG (ƒ)
=
0,72410 AUD ($)
1 ANG = 0,724101 AUD
1,381023 ANG = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Hollanda Antillean gulden në Australian Dollar?

Hollanda Antillean gulden kurs në Australian Dollar = 0,72

Konvertimi ANG në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ANG dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 1 ANG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYANGAUD
USD11.209871.360080.786760.009630.556980.77222
EUR0.8265411.124160.650290.007960.460370.63827
GBP0.735250.8895610.578470.007080.409520.56777
CAD1.271041.537791.7287110.012250.707950.98152
JPY103.79650125.58029141.1717181.66298157.8130580.15372
ANG1.795382.172182.441871.412540.0173011.38643
AUD1.294971.566741.761261.018830.012480.721281

Vendet që paguajnë me Hollanda Antillean gulden (ANG)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga ANG to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Hollanda Antillean gulden është monedha në . Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për ANG është ƒ. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Hollanda Antillean gulden u ndryshua së fundmi në Januar 16, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në Januar 16, 2021. ANG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Hollanda Antillean gulden në Australian Dollar = 0,72.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.