1000 AUD në NOK - Australian Dollar në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Australian Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Australian Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Australian Dollar to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 12:48
1000 AUD ($)
=
0,00000 NOK (kr)
1 AUD = NOK
inf AUD = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Australian Dollar në Krone norvegjeze?

Australian Dollar kurs në Krone norvegjeze =

Konvertimi AUD në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AUD dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1000 AUD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDNOK
USD11.190081.370850.798060.009120.762200.11770
EUR0.8402811.151900.670600.007660.640460.09890
GBP0.729470.8681310.582170.006650.556000.08586
CAD1.253041.491211.7177210.011430.955060.14749
JPY109.66204130.50655150.3302987.51714183.5843812.90772
AUD1.311991.561371.798551.047050.0119610.15443
NOK8.4958510.1107411.646546.780220.077476.475531

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga AUD to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për AUD është $. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Australian Dollar u ndryshua së fundmi në April 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në April 11, 2021. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Australian Dollar në Krone norvegjeze = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.