1000 AUD në NZD - Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Australian Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.02.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Australian Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Australian Dollar to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.02.2021 02:37
1000 AUD ($)
=
1.065,46000 NZD ($)
1 AUD = 1,065460 NZD
0,938562 AUD = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re?

Australian Dollar kurs në Dollar Zelanda e Re = 1,07

Konvertimi AUD në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AUD dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1000 AUD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDNZD
USD11.216691.400300.793180.009430.785410.73561
EUR0.8219111.150910.651920.007750.645530.60460
GBP0.714140.8688810.566440.006730.560890.52533
CAD1.260751.533931.7654210.011890.990200.92742
JPY106.03950129.01673148.4866384.10860183.2845178.00377
AUD1.273221.549111.782881.009890.0120110.93659
NZD1.359421.653981.903581.078260.012821.067701

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga AUD to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për AUD është $. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Australian Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 27, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Februar 27, 2021. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re = 1,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.