AUD në USD - Australian Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Australian Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.04.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Australian Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Australian Dollar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.04.2019 16:23
1 AUD ($)
=
0,70241 USD ($)
1 AUD = 0,702407 USD
1,423676 AUD = 1 USD

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga AUD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për AUD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Australian Dollar u ndryshua së fundmi në April 24, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 24, 2019. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.