BAM në USD - Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.09.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.09.2021 11:49
1 BAM (KM)
=
0,59953 USD ($)
1 BAM = 0,599526 USD
1,667985 BAM = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,60

Konvertimi BAM në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BAM dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BAM. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBAM
USD11.171551.365470.788630.009100.59763
EUR0.8535711.165520.673150.007760.51012
GBP0.732350.8579810.577550.006660.43767
CAD1.268021.485551.7314410.011530.75780
JPY109.93797128.79784150.1167186.70050165.70180
BAM1.673291.960342.284821.319610.015221

Vendet që paguajnë me Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BAM to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M është monedha në Bosnjë dhe Hercegovinë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BAM është KM. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M u ndryshua së fundmi në September 23, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 23, 2021. BAM faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.