Tuesday 21 March 2023

BBD në USD - Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Barbadian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.03.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Barbadian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Barbadian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.03.2023 14:33
1 BBD ($)
=
0,50000 USD ($)
1 BBD = 0,500000 USD
2,000000 BBD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Barbadian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,50

Konvertimi BBD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BBD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BBD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBBD
USD11.076321.225690.730490.007560.49955
EUR0.9291011.138780.678690.007030.46413
GBP0.815870.8781310.595980.006170.40757
CAD1.368951.473421.6779010.010350.68386
JPY132.21401142.30393162.0527996.58060166.04723
BBD2.001812.154582.453591.462300.015141

Vendet që paguajnë me Dollar Barbadian (BBD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dollar Barbadian në monedha të tjera botërore


nga BBD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Barbadian është monedha në Barbados. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BBD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Barbadian u ndryshua së fundmi në März 21, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në März 21, 2023. BBD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,50.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.