BIF në SGD - Franc Burundian në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Burundian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Burundian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Burundian to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.12.2020 06:41
1 BIF
=
0,00069 SGD ($)
1 BIF = 0,000689 SGD
1.451,292448 BIF = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Burundian në Dollar Singapori?

Franc Burundian kurs në Dollar Singapori = 0,00

Konvertimi BIF në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BIF dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 BIF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBIFSGD
USD11.195081.334750.770280.009580.000510.74621
EUR0.8367711.116870.644540.008020.000430.62440
GBP0.749210.8953610.577100.007180.000390.55907
CAD1.298241.551491.7328210.012440.000670.96876
JPY104.34850124.70467139.2789780.3772010.0536577.86620
BIF1,945.000002,324.428012,596.085181,498.1879218.6394611,451.38423
SGD1.340101.601521.788701.032250.012840.000691

Vendet që paguajnë me Franc Burundian (BIF)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga BIF to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Burundian është monedha në Burundi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për BIF është . Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Franc Burundian u ndryshua së fundmi në Dezember 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Dezember 01, 2020. BIF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Burundian në Dollar Singapori = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.