Sunday 26 March 2023

BMD në USD - Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Bermudan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.03.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Bermudan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Bermudan to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.03.2023 01:23
1 BMD ($)
=
1,00000 USD ($)
1 BMD = 1,000000 USD
1,000000 BMD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Bermudan kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00

Konvertimi BMD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BMD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BMD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBMD
USD11.078161.222700.724450.007651
EUR0.9275011.134060.671930.007090.92750
GBP0.817860.8817910.592500.006260.81786
CAD1.380351.488241.6877510.010561.38035
JPY130.75039140.97016159.8685294.722631130.75039
BMD11.078161.222700.724450.007651

Vendet që paguajnë me Dollar Bermudan (BMD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dollar Bermudan në monedha të tjera botërore


nga BMD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Bermudan është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BMD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Bermudan u ndryshua së fundmi në März 26, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në März 26, 2023. BMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.