Monday 20 May 2024

5 BMD në USD - Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Bermudan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Bermudan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Bermudan to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Amount
From
To

5 Dollar Bermudan =

5,00 Shtetet e Bashkuara Dollar

1 BMD = 1,00 USD

1 USD = 1,00 BMD

Dollar BermudanShtetet e Bashkuara Dollar conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 20 maj 2024 në 11:50:13 e pasdites, GMT+2

Dollar Bermudan kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi BMD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BMD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 5 BMD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 5 Dollar Bermudan (BMD) dhe Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 5 BMD (Dollar Bermudan) to USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) ✅ BMD to USD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Dollar Bermudan (BMD) në Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 5 Dollar Bermudan ( BMD ) në Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD )

Krahasoni koston e 5 Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 5 BMD në USD Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 20, 2024 e hënë 5 BMD = 5 USD - -
Mai 19, 2024 të dielën 5 BMD = 5 USD - -
Mai 18, 2024 e shtune 5 BMD = 5 USD - -
Mai 17, 2024 e premte 5 BMD = 5 USD - -
Mai 16, 2024 e enjte 5 BMD = 5 USD - -
Mai 15, 2024 e mërkurë 5 BMD = 5 USD - -
Mai 14, 2024 e marte 5 BMD = 5 USD - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBMD
USD11.08601.27050.73460.00641
EUR0.920811.16980.67640.00590.9208
GBP0.78710.854810.57820.00500.7871
CAD1.36131.47851.729510.00871.3613
JPY156.0960169.5259198.3154114.66441156.0960
BMD11.08601.27050.73460.00641

Vendet që paguajnë me Dollar Bermudan (BMD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dollar Bermudan në monedha të tjera botërore


nga BMD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Bermudan është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BMD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Bermudan u ndryshua së fundmi në Mai 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 20, 2024. BMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Bermudan në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.