BOB në USD - Bolivian Bolivian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Bolivian Bolivian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Bolivian Bolivian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Bolivian Bolivian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 04:04
1 BOB ($b)
=
0,14487 USD ($)
1 BOB = 0,144873 USD
6,902597 BOB = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Bolivian Bolivian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Bolivian Bolivian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,14

Konvertimi BOB në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BOB dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BOB. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBOB
USD11.161821.270180.745290.009470.14507
EUR0.8607211.093260.641480.008150.12487
GBP0.787290.9146910.586760.007450.11421
CAD1.341761.558891.7042810.012710.19465
JPY105.60597122.69564134.1385978.70705115.32061
BOB6.893068.008538.755435.137330.065271

Vendet që paguajnë me Bolivian Bolivian (BOB)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BOB to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Bolivian Bolivian është monedha në Bolivi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BOB është $b. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Bolivian Bolivian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. BOB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Bolivian Bolivian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,14.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.