1 BRL në BZD - Real Brazilian në Dollar Belize konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Real Brazilian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Belize. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Real Brazilian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Belize ose Dollar Belize për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Real Brazilian to Dollar Belize kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.07.2020 09:24
1 BRL (R$)
=
0,37534 BZD (BZ$)
1 BRL = 0,375339 BZD
2,664258 BRL = 1 BZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Real Brazilian në Dollar Belize?

Real Brazilian kurs në Dollar Belize = 0,38

Konvertimi BRL në Dollar Belize

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BRL dhe monedhën e synuar Dollar Belize me një shumë 1 BRL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLBZD
USD11.134011.258610.739180.009320.186570.49615
EUR0.8818311.109870.651830.008220.164520.43752
GBP0.794530.9010110.587300.007400.148240.39421
CAD1.352851.534151.7027010.012610.252400.67122
JPY107.30896121.68963135.0596779.32072120.0205753.24162
BRL5.359946.078236.746043.961960.0499512.65935
BZD2.015512.285612.536731.489830.018780.376031

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

nga BRL to BZD kalkulator i kursit të këmbimit

Real Brazilian është monedha në Brazil. Dollar Belize është monedha në Belize. Simbol për BRL është R$. Simbol për BZD është BZ$. Kursit të këmbimit për Real Brazilian u ndryshua së fundmi në Juli 09, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Belize është përditësuar të fundit në Juli 09, 2020. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Real Brazilian në Dollar Belize = 0,38.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.