10 BRL në NZD - Real Brazilian në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Real Brazilian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Real Brazilian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Real Brazilian to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.07.2020 18:55
10 BRL (R$)
=
2,89479 NZD ($)
1 BRL = 0,289479 NZD
3,454482 BRL = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Real Brazilian në Dollar Zelanda e Re?

Real Brazilian kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,29

Konvertimi BRL në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BRL dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 10 BRL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLNZD
USD11.125781.248240.736500.009300.187730.64781
EUR0.8882711.108770.654210.008260.166750.57543
GBP0.801130.9019010.590030.007450.150400.51898
CAD1.357781.528561.6948210.012630.254900.87957
JPY107.48898121.00935134.1717079.16553120.1789169.63191
BRL5.326805.996826.649113.923180.0495613.45073
NZD1.543671.737841.926871.136910.014360.289791

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga BRL to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Real Brazilian është monedha në Brazil. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për BRL është R$. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Real Brazilian u ndryshua së fundmi në Juli 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 02, 2020. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Real Brazilian në Dollar Zelanda e Re = 0,29.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.