BRL në VND - Real Brazilian në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Real Brazilian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Real Brazilian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Real Brazilian to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.06.2020 07:12
1 BRL (R$)
=
4.336,21000 VND (₫)
1 BRL = 4.336,210000 VND
0,000231 BRL = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Real Brazilian në Dong vietnamez?

Real Brazilian kurs në Dong vietnamez = 4.336,21

Konvertimi BRL në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BRL dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 BRL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLVND
USD11.112531.246490.735370.009290.185910.00004
EUR0.8988511.120410.660990.008350.167110.00004
GBP0.802250.8925310.589950.007460.149150.00003
CAD1.359861.512881.6950510.012640.252810.00006
JPY107.59050119.69795134.1109479.11910120.002320.00462
BRL5.378905.984206.704773.955500.0499910.00023
VND23,265.5000025,883.6290829,000.3116217,108.80940216.241214,325.325131

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga BRL to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Real Brazilian është monedha në Brazil. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për BRL është R$. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Real Brazilian u ndryshua së fundmi në Juni 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juni 02, 2020. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Real Brazilian në Dong vietnamez = 4.336,21.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.