5 BTC në NEO

Konvertuesi ynë Bitcoin to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga NEO. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.09.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Bitcoin monedhën e parazgjedhur. Kliko në NEO ose NEO për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Bitcoin to NEO kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.09.2019 17:17
5 BTC (₿)
=
5.522,48202 NEO
1 BTC = 1.104,496405 NEO
0,000905 NEO = 1 BTC

Cila është kursi aktual i këmbimit për Bitcoin në NEO?

Bitcoin kurs në NEO = 1.104,50
Ethereum243,620 ETH
gurgullimë178.207,235 XRP
Litecoin679,545 LTC
NUK1.148.310,508 XEM
Lumens yjor799.077,214 XLM
EOS0,000 EOS
IOTA0,000 MIOTA
DASH0,000 DASH
monedhë0,000 XMR

Konvertimi BTC në NEO

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BTC dhe monedhën e synuar NEO me një shumë 5 BTC. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBTC
USD11.1008381.2425140.7550870.00926110,101.010101
EUR0.90839911.1286980.6859210.0084139,175.747475
GBP0.8048200.88597610.6077090.0074548,129.494949
CAD1.3243501.4578951.64552310.01226513,377.272727
JPY107.975024118.862993134.16046381.53058011,090,656.808081
BTC0.0000990.0001090.0001230.0000750.0000011

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Bitcoin në NEO = 1.104,50.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.