BYR në USD - Rubla Belarusian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rubla Belarusian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rubla Belarusian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rubla Belarusian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.08.2020 18:44
1 BYR
=
0,00004 USD ($)
1 BYR = 0,000041 USD
24.605,269957 BYR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rubla Belarusian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Rubla Belarusian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi BYR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BYR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BYR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBYR
USD11.178891.304350.747190.009440.00005
EUR0.8482611.106430.633810.008010.00004
GBP0.766670.9038110.572840.007240.00004
CAD1.338361.577771.7456810.012630.00007
JPY105.93904124.88997138.1816679.1561610.00541
BYR19,600.0000023,106.1503625,565.2729714,644.84386185.012061

Vendet që paguajnë me Rubla Belarusian (BYR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BYR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Rubla Belarusian është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BYR është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Rubla Belarusian u ndryshua së fundmi në August 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në August 10, 2020. BYR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rubla Belarusian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.