BZD në BRL - Dollar Belize në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.06.2020 15:38
1 BZD (BZ$)
=
2,46392 BRL (R$)
1 BZD = 2,463920 BRL
0,405857 BZD = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Real Brazilian?

Dollar Belize kurs në Real Brazilian = 2,46

Konvertimi BZD në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLBZD
USD11.129151.266550.744410.009130.201390.49612
EUR0.8856211.121690.659260.008080.178360.43938
GBP0.789550.8915210.587740.007210.159010.39171
CAD1.343351.516841.7014210.012260.270540.66647
JPY109.56804123.71874138.7734781.56329122.0661854.35936
BRL4.965435.606716.288973.696300.0453212.46347
BZD2.015622.275942.552891.500450.018400.405931

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga BZD to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në Juni 07, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Juni 07, 2020. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Real Brazilian = 2,46.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.