1 BZD në BRL - Dollar Belize në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.03.2021 19:10
1 BZD (BZ$)
=
2,78615 BRL (R$)
1 BZD = 2,786150 BRL
0,358918 BZD = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Real Brazilian?

Dollar Belize kurs në Real Brazilian = 2,79

Konvertimi BZD në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLBZD
USD11.208551.395590.791460.009360.176170.49858
EUR0.8274411.154760.654880.007750.145770.41254
GBP0.716550.8659810.567120.006710.126240.35725
CAD1.263491.527001.7633110.011830.222590.62995
JPY106.82201129.10018149.0792784.54519118.8192953.25927
BRL5.676206.859997.921624.492480.0531412.83004
BZD2.005702.423992.799121.587430.018780.353351

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga BZD to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në März 04, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në März 04, 2021. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Real Brazilian = 2,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.