BZD në CAD - Dollar Belize në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.07.2020 00:52
1 BZD (BZ$)
=
0,67579 CAD ($)
1 BZD = 0,675791 CAD
1,479747 BZD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Dollar kanadez?

Dollar Belize kurs në Dollar kanadez = 0,68

Konvertimi BZD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBZD
USD11.129961.261450.736630.009320.49615
EUR0.8849811.116360.651910.008250.43909
GBP0.792740.8957710.583960.007390.39332
CAD1.357531.533951.7124510.012660.67354
JPY107.26498121.20556135.3091579.01510153.21980
BZD2.015512.277452.542461.484690.018791

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga BZD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në Juli 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Juli 10, 2020. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Dollar kanadez = 0,68.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.