BZD në MXN - Dollar Belize në Peso meksikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso meksikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso meksikane ose Peso meksikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Peso meksikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.07.2020 08:21
1 BZD (BZ$)
=
11,14880 MXN ($)
1 BZD = 11,148800 MXN
0,089696 BZD = 1 MXN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Peso meksikane?

Dollar Belize kurs në Peso meksikane = 11,15

Konvertimi BZD në Peso meksikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Peso meksikane me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBZDMXN
USD11.123031.246200.736170.009300.496020.04445
EUR0.8904511.109680.655530.008280.441680.03958
GBP0.802440.9011610.590740.007460.398030.03567
CAD1.358381.525491.6928110.012630.673780.06038
JPY107.57803120.81310134.0636479.19612153.360794.78167
BZD2.016052.264082.512401.484160.0187410.08961
MXN22.4980125.2658928.0370016.562440.2091311.159451

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Peso meksikane (MXN)

nga BZD to MXN kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Peso meksikane është monedha në Meksikë. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për MXN është $. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në Juli 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso meksikane është përditësuar të fundit në Juli 03, 2020. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MXN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Peso meksikane = 11,15.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.