1 BZD në SGD - Dollar Belize në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 18:31
1 BZD (BZ$)
=
0,00000 SGD ($)
1 BZD = SGD
inf BZD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Dollar Singapori?

Dollar Belize kurs në Dollar Singapori =

Konvertimi BZD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBZDSGD
USD11.198191.383350.799580.009190.495820.74948
EUR0.8345911.154530.667320.007670.413800.62551
GBP0.722880.8661510.578010.006650.358420.54179
CAD1.250651.498521.7300910.011500.620100.93734
JPY108.78504130.34564150.4877686.98280153.9376481.53242
BZD2.016872.416602.790031.612660.0185411.51161
SGD1.334261.598701.845741.066850.012270.661551

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga BZD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në April 19, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në April 19, 2021. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Dollar Singapori = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.