BZD në UAH - Dollar Belize në Hryvnia ukrainase konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hryvnia ukrainase. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 12.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hryvnia ukrainase ose Hryvnia ukrainase për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Hryvnia ukrainase kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 12.07.2020 00:14
1 BZD (BZ$)
=
13,41990 UAH (₴)
1 BZD = 13,419900 UAH
0,074516 BZD = 1 UAH

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Hryvnia ukrainase?

Dollar Belize kurs në Hryvnia ukrainase = 13,42

Konvertimi BZD në Hryvnia ukrainase

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Hryvnia ukrainase me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBZDUAH
USD11.129501.262250.735920.009350.496160.03707
EUR0.8853511.117530.651540.008280.439270.03282
GBP0.792240.8948310.583020.007410.393070.02937
CAD1.358851.534821.7152110.012710.674200.05037
JPY106.90504120.74917134.9409078.67317153.041613.96314
BZD2.015492.276502.544061.483240.0188510.07472
UAH26.9748630.4680834.0490219.851240.2523313.383741

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

nga BZD to UAH kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për UAH është ₴. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në Juli 12, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hryvnia ukrainase është përditësuar të fundit në Juli 12, 2020. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Hryvnia ukrainase = 13,42.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.