CAD në JPY - Dollar kanadez në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar kanadez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar kanadez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar kanadez to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 07:32
1 CAD ($)
=
81,69070 JPY (¥)
1 CAD = 81,690700 JPY
0,012241 CAD = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar kanadez në Jen japonez?

Dollar kanadez kurs në Jen japonez = 81,69

Konvertimi CAD në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CAD dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 CAD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPY
USD11.209671.363080.785950.00963
EUR0.8266811.126820.649720.00796
GBP0.733640.8874510.576600.00706
CAD1.272351.539121.7343110.01225
JPY103.88903125.67095141.6086181.651301

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga CAD to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për CAD është $. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar kanadez u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar kanadez në Jen japonez = 81,69.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.