1 CDF në CAD - Franc kongolez në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc kongolez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc kongolez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc kongolez to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.07.2020 17:53
1 CDF
=
0,00071 CAD ($)
1 CDF = 0,000713 CAD
1.403,201545 CDF = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc kongolez në Dollar kanadez?

Franc kongolez kurs në Dollar kanadez = 0,00

Konvertimi CDF në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CDF dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 CDF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCDF
USD11.125781.248240.734720.009300.00053
EUR0.8882711.108770.652630.008260.00047
GBP0.801130.9019010.588610.007450.00042
CAD1.361061.532251.6989210.012660.00072
JPY107.48898121.00935134.1717078.9747510.05660
CDF1,899.000262,137.863782,370.402131,395.2413817.666931

Vendet që paguajnë me Franc kongolez (CDF)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga CDF to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc kongolez është monedha në Republika Demokratike e Kongos. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për CDF është . Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Franc kongolez u ndryshua së fundmi në Juli 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Juli 02, 2020. CDF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc kongolez në Dollar kanadez = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.