100 CHF në NOK - Franc zviceran në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.03.2021 17:03
100 CHF (CHF)
=
915,82000 NOK (kr)
1 CHF = 9,158200 NOK
0,109192 CHF = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Krone norvegjeze?

Franc zviceran kurs në Krone norvegjeze = 9,16

Konvertimi CHF në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 100 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFNOK
USD11.205961.393950.790180.009341.087520.11764
EUR0.8292211.155890.655230.007750.901790.09755
GBP0.717390.8651410.566860.006700.780170.08439
CAD1.265541.526181.7640910.011831.376300.14887
JPY107.02097129.06300149.1820684.565801116.3878712.58951
CHF0.919521.108901.281770.726590.0085910.10817
NOK8.5008010.2516311.849716.717160.079439.244831

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga CHF to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për CHF është CHF. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në März 05, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në März 05, 2021. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Krone norvegjeze = 9,16.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.