1000 CHF në SGD - Franc zviceran në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 12:46
1000 CHF (CHF)
=
0,00000 SGD ($)
1 CHF = SGD
inf CHF = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Dollar Singapori?

Franc zviceran kurs në Dollar Singapori =

Konvertimi CHF në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1000 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFSGD
USD11.190081.370850.798120.009121.081260.74425
EUR0.8402811.151900.670640.007660.908560.62538
GBP0.729470.8681310.582210.006650.788750.54291
CAD1.252951.491111.7176110.011431.354760.93250
JPY109.66039130.50458150.3280287.521761118.5710081.61441
CHF0.924851.100651.267830.738140.0084310.68832
SGD1.343641.599041.841931.072380.012251.452821

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga CHF to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për CHF është CHF. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në April 12, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në April 12, 2021. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Dollar Singapori = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.