250 CHF në SGD - Franc zviceran në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.07.2020 04:23
250 CHF (CHF)
=
368,14500 SGD ($)
1 CHF = 1,472580 SGD
0,679080 CHF = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Dollar Singapori?

Franc zviceran kurs në Dollar Singapori = 1,47

Konvertimi CHF në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 250 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFSGD
USD11.125781.248240.736500.009301.056970.71751
EUR0.8882711.108770.654210.008260.938870.63734
GBP0.801130.9019010.590030.007450.846770.57482
CAD1.357781.528561.6948210.012631.435120.97422
JPY107.48898121.00935134.1717079.165531113.6121077.12435
CHF0.946111.065111.180960.696810.0088010.67884
SGD1.393711.569021.739681.026470.012971.473101

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga CHF to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për CHF është CHF. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Juli 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juli 02, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Dollar Singapori = 1,47.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.