1 CNY në LRD - Kineze juan në Dollar Liberisë konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Liberisë. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Liberisë ose Dollar Liberisë për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Dollar Liberisë kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.10.2021 20:40
1 CNY (¥)
=
25,52382 LRD ($)
1 CNY = 25,523824 LRD
0,039179 CNY = 1 LRD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Dollar Liberisë?

Kineze juan kurs në Dollar Liberisë = 25,52

Konvertimi CNY në Dollar Liberisë

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Dollar Liberisë me një shumë 1 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYLRD
USD11.159911.374500.807930.008740.155380.00604
EUR0.8621411.185010.696550.007540.133960.00521
GBP0.727540.8438810.587800.006360.113050.00440
CAD1.237731.435661.7012610.010820.192320.00748
JPY114.38050132.67122157.2160692.41151117.772530.69133
CNY6.435807.464968.846025.199680.0562710.03890
LRD165.45038191.90774227.41164133.672431.4464925.707801

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

nga CNY to LRD kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Simbol për CNY është ¥. Simbol për LRD është $. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në Oktober 17, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Liberisë është përditësuar të fundit në Oktober 17, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Dollar Liberisë = 25,52.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.