1000 CNY në LRD - Kineze juan në Dollar Liberisë konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Liberisë. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Liberisë ose Dollar Liberisë për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Dollar Liberisë kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.10.2021 13:24
1000 CNY (¥)
=
23.962,64700 LRD ($)
1 CNY = 23,962647 LRD
0,041732 CNY = 1 LRD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Dollar Liberisë?

Kineze juan kurs në Dollar Liberisë = 23,96

Konvertimi CNY në Dollar Liberisë

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Dollar Liberisë me një shumë 1000 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYLRD
USD11.160341.375230.806320.008790.156610.00657
EUR0.8618211.185200.694900.007580.134970.00566
GBP0.727150.8437410.586310.006390.113880.00478
CAD1.240211.439061.7055710.010900.194230.00815
JPY113.75450131.99411156.4388491.72234117.815620.74716
CNY6.385107.408908.780995.148420.0561310.04194
LRD152.24973176.66173209.37871122.761741.3384123.844541

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Convert Kineze juan to other Popular World Currencies


nga CNY to LRD kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Simbol për CNY është ¥. Simbol për LRD është $. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në Oktober 27, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Liberisë është përditësuar të fundit në Oktober 27, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Dollar Liberisë = 23,96.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.