CNY në SRD - Kineze juan në Dollar surinamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar surinamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar surinamez ose Dollar surinamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Dollar surinamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 04:17
1 CNY (¥)
=
2,18954 SRD ($)
1 CNY = 2,189540 SRD
0,456717 CNY = 1 SRD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Dollar surinamez?

Kineze juan kurs në Dollar surinamez = 2,19

Konvertimi CNY në Dollar surinamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Dollar surinamez me një shumë 1 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYSRD
USD11.212921.369590.791690.009670.154720.07065
EUR0.8244611.129170.652710.007970.127560.05825
GBP0.730150.8856110.578050.007060.112970.05159
CAD1.263121.532071.7299610.012210.195440.08924
JPY103.42795125.45009141.6539981.88292116.002847.30733
CNY6.463107.839248.851805.116780.0624910.45663
SRD14.1540117.1677219.3852011.205590.136852.189971

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

nga CNY to SRD kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Dollar surinamez është monedha në Suriname. Simbol për CNY është ¥. Simbol për SRD është $. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në Januar 21, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar surinamez është përditësuar të fundit në Januar 21, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Dollar surinamez = 2,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.