5 CVE në CAD - Shield Kepi Verde në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.11.2020 00:49
5 CVE ($)
=
0,07023 CAD ($)
1 CVE = 0,014046 CAD
71,195660 CVE = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dollar kanadez?

Shield Kepi Verde kurs në Dollar kanadez = 0,01

Konvertimi CVE në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVE
USD11.182181.329110.763500.009570.01072
EUR0.8459011.124280.645840.008090.00907
GBP0.752390.8894510.574450.007200.00807
CAD1.309761.548371.7408010.012530.01405
JPY104.49899123.53660138.8903279.7851511.12064
CVE93.24975110.23798123.9388871.196330.892351

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga CVE to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për CVE është $. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 24, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në November 24, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dollar kanadez = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.